KLIMATYZACJE W KRAKOWIE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Sprawdzona klimatyzacja w Krakowie

W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory wysokiej jakości takich marek jak Fujitsu, LG, TOSHIBA, GREE, GENERAL, DAIKIN. Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne. Polecamy Państwu nasze usługi – dostawę oraz przede wszystkim montaż i serwis klimatyzacji w Krakowie jak i pozostałych miejscowości wojewódźtwa małopolskiego. W zależności od rodzaju urządzenia udzielamy od 2 do 5 lat gwarancji.

Odpowiednio dobrany system klimatyzacji pozwala na znaczący wzrost komfortu codziennego funkcjonowania, zwłaszcza gdy za oknami temperatura osiąga ogromne wartości. Żeby jednak wszystko to stało się możliwe, konieczny jest zakup wysokiej jakości klimatyzatorów – dostęp do najlepszych rozwiązań gwarantuje nasza firma.

W katalogu produktowym znajdują się urządzenia różnych typów, przygotowane przez najlepszych producentów. Zapewniają one sprawne i bezpieczne działanie w każdych warunkach. Poza dostawą wybranych klimatyzatorów, nasi fachowcy zajmą się ich montażem, a w razie potrzeby także serwisem – wszystko to realizowane jest na terenie Krakowa i innych miejscowości województwa małopolskiego

Oferujemy klimatyzację do biura, domu i mieszkania w Krakowie

Nasza oferta ma charakter kompleksowy, co oznacza, że proponujemy rozwiązania dla wszystkich rodzajów pomieszczeń. Gwarantujemy dostęp między innymi do klimatyzacji pokojowej, idealnie sprawdzającej się zarówno w obszernym salonie, jak i w mniejszych pomieszczeniach jadalnych bądź wypoczynkowych.

Klimatyzacja do biura to natomiast zbiór uniwersalnych i niezwykle sprawnych rozwiązań, które w doskonały sposób chłodzą powietrze w przestrzeni biurowej typu otwartego i zamkniętego. Dzięki niezwykle rozbudowanej ofercie produktowej, każdy będzie w stanie znaleźć coś, co spełnia jego oczekiwania i

Sprzedaż klimatyzatorów różnych typów w Krakowie

KLIMATYZATORY POKOJOWE

Klimatyzatory pokojowe, inaczej ścienno-przysufitowe idealnie nadają się do mieszkań, domów, biur oraz lokali usługowych. Klimatyzatory te nie tylko grzeją lub chłodzą, ale również cieszą się uznaniem za swój innowacyjny design, który pasuje do każdego wnętrza. Charakteryzują się prosta i szybką instalacją, zwartą konstrukcją, wyjątkowym systemem filtracji, regulacją przepływu powietrza oraz pracą w niskich temperaturach.

Klimatyzatory Pokojwe ZEM Kraków

KLIMATYZATORY KOMERCYJNE

Klimatyzatory kasetonowe mają szeroki wachlarz zastosowań. Idealnie nadają się do dużych powierzchni o wysokim standardzie estetycznym. Mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach takich jak: biura, hotele, restauracje, sale konferencyjne itp. Licowanie urządzenia w płaszczyźnie stropu pozwala na niewidoczną lokalizację w dowolnym miejscu. Klimatyzatory te charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, wielokierunkowym przepływem powietrza, funkcją chłodzenia i grzania, wbudowanym mechanizmem odprowadzenia kondensatu oraz filtrem wielokrotnego użycia.

Klimatyzatory kanałowe zaliczane są do grupy klimatyzatorów o największych możliwościach instalacyjnych. Klimatyzatory te ukryte są w suficie, doskonale komponują się w budynkach, takich jak restauracje, biura, sale koncertowe, hotele itp. Dzięki instalacji kanałowej umożliwiają pełną gamę rozwiązań aranżacyjnych pomieszczeń – zarówno małych pokoi jak i dużych sal, w których przebywa jednocześnie wiele osób. Klimatyzatory te charakteryzują się różnorodnością montażu instalacji wentylacyjnej, regulacją przepływu powietrza, funkcją chłodzenia lub grzania, niewidocznym montażem, szerokim zakresem zastosowania.

Klimatyzatory multi idealnie nadaje się do małych biur, domów czy obiektów usługowych. Pozwalają na podłączenie wielu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, dzięki czemu system jest niezwykle prosty w projektowaniu i łatwy w instalacji, oferując przy tym znaczne oszczędności energii. Klimatyzatory te charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem, wysoką sprawnością, pracą w trybie chłodzenia lub grzania, przyjaznym systemem automatyki oraz prostą obsługą.

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe podstropowe mogą być instalowane w hotelach, biurach, stacjach benzynowych, domach prywatnych itp. Dzięki swojej konstrukcji dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu, znajdują zastosowanie w długich, niskich korytarzach. Mogą być umieszczone zarówno na podłodze jak i na ścianach pod sufitem. Klimatyzatory te charakteryzują się pracą w niskich temperaturach, płaską konstrukcja, możliwością zasysania powietrza zewnętrznego, filtrem wielokrotnego użycia, cichą pracą urządzenia.

Klimatyzatory pokojwe Klimatyzatory kanałowe Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe podstropowe Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe podstropowe

Klimatyzatory LG w Krakowie

Południowokoreański koncern znany jest na cały świecie, miedzy innymi jako producent wysokiej klasy sprzętu elektronicznego. Klimatyzacja LG charakteryzuje się wykorzystanie najnowszych technologii, które pozwalają na wygodne i skuteczne dostosowywanie temperatury panującej w różnego rodzaju pomieszczeniach.

W ofercie firmy znajdują się zarówno urządzenia przeznaczone do bloków, dużych domów jednorodzinnych, jak i biur. Bardzo często wykorzystywane są również w sklepach, na stacjach benzynowych i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wszystkie klimatyzatory wyposażone są w bardzo sprawne systemy regulacji działania.

Klimatyzatory Fujitsu i Toshiba w Krakowie

W ofercie tych japońskich przedsiębiorstw znajdują się klimatyzatory na każdą okazję. Oferujemy między innymi modele kasetonowe, które wykorzystywane są zwłaszcza w dużych pomieszczeniach, kanałowe pozwalające na ukrycie ich konstrukcji w sufitach, przypodłogowo-sufitowe, a także klimatyzatory multi, doskonale nadające się do małych pomieszczeń.

Klimatyzatory firmy
up icon - ZEM Kraków