UTRZYMANIE RUCHU W KRAKOWIE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Usługi utrzymania ruchu w Krakowie – na czym polega?

Utrzymanie ruchu to usługa, która może wydawać się mało istotna, jednak bardzo szybko można przekonać się na własnej skórze, jak ważną jest częścią każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. O ile kiedyś praca działu UR polegała głównie na naprawianiu maszyn, teraz skupia się w większej mierze na kontrolowaniu ich działania. Osoby zatrudnione w tym sektorze zajmują się przeglądami maszyn, upewniają się, że wszystko działa tak, jak powinno, dbają o utrzymanie maszyn w dobrym stanie, aby jak najrzadziej dochodziło do usterek i przestojów w pracy.

 

Korzyści z usług utrzymania ruchu w Krakowie

Nasza firma oferuje usługi utrzymania ruchu dla przedsiębiorstw produkcyjnych w Krakowie i okolicach, które chcą w całości skupić swoje siły na głównym celu działalności firmy, bez konieczności zatrudniania kolejnych pracowników, którzy będą kontrolowali jakość maszyn, ich działanie i zużycie. Zatrudnienie do tego naszej firmy pozwoli na profesjonalną opiekę nad całym zapleczem maszynowym, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Nasze doświadczenie pozwala nam szybko odnaleźć usterkę i sprawnie naprawić ją tak, aby maksymalnie ograniczyć czas przestoju maszyn i urządzeń.

Prowadzimy stałą konserwacje obiektów co ma na celu ograniczenie awarii do minimum i ma zapewnić naszym klientom ciągłość produkcji w zakładzie

Zakres usług utrzymania ruchu w Krakowie

• Przeglądy, naprawy, remonty napędów i urządzeń elektrycznych
• Usuwanie awarii
• Konserwacja instalacji i osprzętu elektrycznego
• Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z warunkami instrukcji użytkownika
• Wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń elektrycznych

 

Profesjonalne utrzymanie ruchu w Krakowie z B&B

W naszych działaniach kładziemy nacisk na to, aby jak najbardziej obniżyć koszty użytkowania maszyn. Nasza praca polega na pielęgnacji urządzeń w firmach produkcyjnych, aby uniknąć jakichkolwiek usterek, aby ograniczyć przestój  produkcji do minimum. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w podobnej branży, którzy dokładają wszelkich starań, aby  szybko i skutecznie poradzić sobie w razie niedogodności. Ponadto poza utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, nasi specjaliści specjalizują się także w różnego rodzaju usługach związanych z systemami elektrycznymi tj. instalacjami przemysłowymi czy montażem rekuperacji w Krakowie.

Firma B&B posiada decyzję zatwierdzajacą program gospodarki odpadami niebezpiecznymi na podstawie art.17 ust.1 pkt,art.19 ust.2 pkt.2, ust.3 i 5 oraz art.21 i art.63 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. O odpadach ( jednolity tekst Dz. U. Z 2007r. Nr 39,poz.251 z póź.zm.), 3 rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001r. W sprawie katalogu odpadów (Dz.U.Nm 112,poz.1206) oraz art.104 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. kodeks postępowania administracyjnego (jednolity tekst Dz. U. Z 2000r. Nr.98.poz.1071 z póź.zm).

up icon - ZEM Kraków