FOTOWOLTAIKA W KRAKOWIE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Doświadczona firma w zakresie instalacji elektrycznych i fotowoltaiki w Krakowie

Nasza firma szczycimy się wieloletnim doświadczeniem w zakresie instalacji elektrycznych. Działamy na rynku od ponad trzydziestu lat. Wszyscy pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami, reprezentującymi swoją pracą pełny profesjonalizm. W ramach naszych usług zajmujemy się utrzymaniem ruchu w halach produkcyjnych i instalacjami przemysłowymi w Krakowie. Ponadto kierujemy naszą ofertę również dla klientów indywidualnych np. przy montażu i serwisie klimatyzacji w Krakowie. Dodatkowo w ostatnim czasie rozszerzyliśmy nasze usługi o montaż fotowoltaiki.

Jak działa fotowoltaika i dlaczego warto się na nią zdecydować, mieszkając w Krakowie? 

Życie w dużym mieście wiąże się zazwyczaj z dużymi kosztami. Szczególnie wysokie wychodzą opłaty za wykorzystanie wody, ogrzewania i energii elektrycznej. Współcześnie chyba każdy posiada w domu mnóstwo urządzeń elektrycznych, które czerpią prąd i tym samym zwiększają kwotę widoczną na rachunku. Zdecydowanie się na fotowoltaikę pozwoli zmniejszyć ten wydatek. Dodatkowo jest to krok na drodze do bardziej ekologicznego podejścia. Powietrze w Krakowie nie jest najlepsze, mieszkańcy zmagają się ze smogiem. Fotowoltaika pozwala na ograniczenie produkcji klasycznego prądu.

Fotowoltaika dla klientów indywidualnych i firm w Krakowie

Fotowoltaika pozyskuje odnawialną energię słoneczną, za sprawą paneli fotowoltaicznych, które są zamontowane najczęściej na dachach budynków. Panele te potrafią magazynować energię, więc nie trzeba się obawiać, że pewnego dnia zabraknie energii. Energia pochodząca ze słońca przekształca się w prąd, który może zasilać cały dom oraz małe urządzenia, a także umożliwia ogrzanie domu. Fotowoltaika jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i dla właścicieli firm.

Dlaczego warto zdecydować się u nas na montaż fotowoltaiki w Krakowie?

Wybierając współpracę z naszą firmą, decydujesz się na najlepszych fachowców w mieście. Nasza wysoka jakość pracy została potwierdzona licznymi certyfikatami oraz referencjami. Pomagamy w dobraniu odpowiedniej mocy instalacji fotowoltaicznej. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, dlatego z nami panele słoneczne będą bezpiecznie zamontowane w Państwa domach.

Czy fotowoltaika w Krakowie się opłaca?

Początkowe koszty inwestycji mogą zniechęcać, ale zapewniamy, że z czasem wszystko się zwróci. Dzięki instalacji fotowoltaicznej jest się w okresie letnim całkowicie niezależnym energetycznie od dostawcy prądu, co pozwala na znaczne zmniejszenie rachunków w tym okresie. Ponadto wyprodukowane nadwyżki prądu są odliczane w okresie zimowym. W związku z tym koszty związane z zużyciem prądu w znacznym stopniu obniżają i po paru latach inwestycja całkowicie się zwraca. Polecamy zapoznać się z możliwością ubiegania się o dofinansowanie do fotowoltaiki, które może zmniejszyć ten wydatek nawet o kilka tysięcy.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów oraz kosztu montażu fotowoltaiki w Krakowie!

up icon - ZEM Kraków