INSTALACJE ODGROMOWE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Instalacje i systemy odgromowe w Krakowie

Oferujemy profesjonalne przygotowanie i montaż instalacji odgromowych, dostosowanych do specyfiki ochranianego budynku. Ze względu na swój kompleksowy charakter, wykonane przez nas systemy gwarantują pełne bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

Składają się one z wszystkich niezbędnych elementów ochronnych, takich jak przewody uziemiające i odprowadzające, uziomy oraz zwody. Gwarantujemy wykorzystanie wyłącznie najlepszych materiałów konstrukcyjnych, a także przeprowadzenie montażu w oparciu o charakterystykę budynku. Wszystkie usługi realizujemy na terenie miasta Krakowa oraz innych miast w województwie małopolskim.

Wykonujemy instalacje odgromowe domów jednorodzinnych

Instalacje odgromowe montujemy zarówno na budynkach o charakterze przemysłowym, jak i mieszkalnym. W przypadku domów jednorodzinnych, analizujemy ich budowę, rozmieszczenie, a także wymagane zapotrzebowanie ochronne. Po wykonaniu planu, przechodzimy do profesjonalnej realizacji, dzięki której Wasz dom będzie w pełni chroniony.

W trakcie wykonywania prac, korzystamy z naturalnych elementów odgromowych znajdujących się w budowie domu (różnego rodzaju elementy metalowe), ale również, jeśli jest taka potrzeba, wykonujemy piorunochron sztuczny. Nasza oferta obejmuje prace kompleksowe, związane również z przeprowadzeniem wykopów.

Montaż i przegląd instalacji

Montaż instalacji odgromowej wykonujemy po zrealizowaniu wszelkich prac przygotowawczych. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych, niezwykle doświadczonych pracowników, którzy mają za sobą mnóstwo podobnych realizacji. Dają oni więc gwarancję profesjonalnego podejścia do zleconych zadań, a także zachowania dbałości o najmniejsze nawet szczegóły.

Poza wykonaniem instalacji odgromowej, oferujemy usługi związane z przeglądem obecnych już instalacji w Waszych domach lub innych budynkach. Przeprowadzamy dokładną analizę ogólnego stanu systemu, a także skuteczności jego działania. W razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, zalecamy dalsze kroki.

Dlaczego warto mieć instalację piorunochronną?

Skuteczna ochrona domów i biur to taka, która przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pozwala w zabezpieczyć wszelkie pomieszczenia oraz teren wokół obiektu przed dostępem dla osób niepożądanych. Żeby mogła zostać ona zrealizowana, konieczne jest skorzystanie z nowoczesnych i sprawnych systemów ostrzegawczych.

Ryzyko trafienia piorunem występuje nie tylko w przypadku szczególnie wysokich budynków. Nawet stosunkowo niewielkie domy jednorodzinne są narażone na tego typu niebezpieczeństwo – uderzenie błyskawicy w budynek bez instalacji odgromowej może wiązać się z jego całkowitym zniszczeniem. Jest to najlepszy powód, dla którego warto taką instalację zamontować.

up icon - ZEM Kraków