SERWIS KLIMATYZACJI W KRAKOWIE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Krakowie

Regularny i profesjonalnie wykonywany serwis i montaż klimatyzacji w Krakowie pozwala na utrzymanie skuteczności ich działania, a także zapobiega powstaniu rozmaitych usterek oraz rozwijaniu się różnego rodzaju mikroorganizmów. Nasza firma oferuje przeprowadzenie kompleksowego serwisu, dzięki któremu Wasza klimatyzacja będzie działać w sposób skuteczny i bezpieczny.

Serwis klimatyzacji realizowany jest przez nas na terenie Krakowa oraz pozostałych miejscowości znajdujących się w województwie małopolskim. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, koncentrując się na rzetelnej realizacji powierzonych nam zadań.

Serwis klimatyzacji domowej i w biurze w Krakowie

W skład naszych usług wchodzi między innymi naprawa klimatyzacji – lokalizujemy wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, a następnie przystępujemy do ich natychmiastowego usunięcia, dzięki czemu system może znów działać w sposób prawidłowy. Nasi fachowy przeprowadzają również czyszczenie klimatyzacji oraz jej dezynfekcje.

Zadania te wykonywane są przy użyciu fachowego sprzętu, dzięki czemu zabrudzenia i mikroorganizmy są przez nas usuwane w sposób pełny. Wszystko to pozwala przywrócić klimatyzację do stanu czystości, co przekłada się na podniesienie jakości powietrza w obsługiwanych pomieszczeniach.

Przeglądy i serwis instalacji klimatyzacji w Krakowie

Poza profesjonalnym serwisem, nasi fachowcy przeprowadzają również przegląd zamontowanych systemów, dzięki któremu możliwe staje się uniknięcie różnego rodzaju awarii i nieprawidłowości. Wykonywany jest między innymi pomiar sprawności elektrycznej, a także sprawdzenie szczelności układu freonowego.

Przegląd klimatyzacji Kraków obejmuje także kontrolę i regulację ciśnienia freonów, sprawdzenie drożności odpływów skroplin oraz realizację testu skuteczności pracy systemu klimatyzacyjnego. Wykonywany jest między innymi pomiar generowanych temperatur oraz sprawność działania poszczególnych funkcji.

Serwis, naprawa i czyszczenie klimatyzacji w Krakowie

Dbamy o to, aby klimatyzacje w Waszych domach i biurach działały w sposób skuteczny i bezpieczny, dlatego do każdej naprawy podchodzimy z zachowaniem pełnej rzetelności i najwyższego profesjonalizmu. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, nasi fachowcy są gotowi sprostać każdej usterce, a także przeprowadzić kompleksowe czyszczenie zwiększające skuteczność systemu.

W trosce o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych, zalecamy aby przeglądy odbywały się dwa razy do roku. Regularne czyszczenie klimatyzacji zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów a co ważne wydłuża się jego żywotność i sprawność. Czysta klimatyzacja poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu i zmniejsza zużycie energii. Serwis klimatyzacji oferujemy na terenie Krakowa a także w pozostałych miejscowościach wojewódźtwa małopolskiego. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy B&B.

 

Serwis klimatyzacji w naszej firmie oznacza:

• Gruntowne czyszczenie i dezynfekcja parownika
• Gruntowne czyszczenie skraplacza
• Czyszczenie filtrów
• Pomiar sprawności elektrycznej
• Sprawdzenie szczelności układu freonowego
• Pomiar i regulacja ciśnienia freonu, ewentualne uzupełnienie
• Sprawdzenie drożności odpływy skroplin
• Test pracy urządzenia – pomiar temperatury

Klimatyzatory firmy ZEM Kraków
up icon - ZEM Kraków