INSTALACJE ALARMOWE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Zaawansowane instalacje systemów alarmowych

Montowane przez nas alarmy domowe opierają się na funkcjonalności najnowocześniejszych systemów ostrzegawczych, dlatego gwarantują w 100 procentach bezprzewodowe działanie. Przygotowywane konfiguracje zostają w odpowiedni sposób dostosowane do ochranianego obiektu, następnie zaś są rozmieszczane w taki sposób, aby zapewniły pełną ochronę.

Bezprzewodowy system alarmowy w Waszych domach lub biurach może być sterowany zdalnie. Dzięki temu, przy użyciu komputera bądź smartfona, macie pełny dostęp do mechanizmów alarmowych, niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie. Nie musicie więc martwić się tym, czy wychodząc z domu lub pracy włączyliście alarm. Zawsze możecie to sprawdzić bądź zmienić jego konfigurację.

Montaż domofonów i wideodomofonów

Oferowane przez nas systemy alarmowe składają się również z nowoczesnych domofonów i wideofonów, dzięki którym to Wy decydujecie, kto dostanie się na teren posesji bądź biura. Należą one do kluczowych elementów zabezpieczeń, dlatego warto postawić na nowoczesne rozwiązania, gwarantujące pełną ochronę.

Pracownicy naszej firmy są gotowi podzielić się swoją wiedzą, oferując fachowe doradztwo w sferze bezpieczeństwa. Zrealizują oni również profesjonalny montaż domofonów i wideofonów, dzięki któremu w sposób szybki i sprawny zyskacie skuteczną ochronę. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą nadrzędną, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zabezpieczymy Twój dom i biuro

Instalacje alarmowe, nowoczesne domofony i wideofony – wszystko to pozwoli zabezpieczyć dowolny obiekt. Dzięki wykorzystaniu przez nas nowoczesnych systemów, fachowej obsłudze i realizacji skoncentrowanej na Waszych potrzebach, możecie być pewni, że zyskacie kompleksową ochronę.

Alarmy dla domu i biura w Krakowie

Skuteczna ochrona domów i biur to taka, która przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pozwala w zabezpieczyć wszelkie pomieszczenia oraz teren wokół obiektu przed dostępem dla osób niepożądanych. Żeby mogła zostać ona zrealizowana, konieczne jest skorzystanie z nowoczesnych i sprawnych systemów ostrzegawczych.

Nasza firma gwarantuje dostęp właśnie do takich zabezpieczeń. Oferujemy montaż rozmaitych instalacji alarmowych, które pozwolą ochronić Wasze posiadłości i miejsca pracy. Realizacja wszelkich zleconych usług zostaje zindywidualizowana, tak aby w sposób najlepszy z możliwych odpowiedzieć na Wasze potrzeby i wymagania. Przed podjęciem prac wykonujemy niezbędne prace projektowe instalacji, oparte na przeprowadzonym uprzednio wywiadzie środowiskowym. Na tej podstawie proponujemy optymalne rozmieszczenie podzespołów sytemu alarmowego, które dadzą nam najlepszą wydajność i skuteczność instalacji.

up icon - ZEM Kraków