MONTAŻ ANTEN

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Montaż i regulowanie anten naziemnych i satelitarnych w Krakowie

Jakość sygnału telewizyjnego uzależniona jest nie tylko od jakości wykorzystywanego sprzętu, ale również od sposobów przyłączenia i regulacji jego pracy. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu montażu, a także konfiguracji anten naziemnych oraz satelitarnych.

Dzięki naszej pracy, jakość odbieranych programów telewizyjnych okaże się doskonała. Możliwe stanie się to nie tylko za sprawą ustawienia anteny, ale również dostosowania jej ustawień w telewizorze bądź podłączonym dekoderze. Za sprawą wykorzystywanych przez nas mierników sygnałów, gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

Szybki serwis anten

Poza montażem i regulacją anten, nasza firmy zajmuje się również eliminowaniem wszelkich występujących usterek i awarii. W sposób dokładny analizujemy powstały problem, a następnie przechodzimy do działania – wszystko to odbywa się w sposób szybki i sprawny, tak aby mogliście od razu wykorzystać posiadany sprzęt.

Usługi serwisowe dotyczą zarówno anten indywidualnych, jak i zbiorczych. Naprawiamy oraz wymieniamy konwertery, czasze anten, okablowanie, mocowania, maszty, a także poszczególne elementy wchodzące w skład osprzętu antenowego. Dzięki naszym działaniom, wszelkie zakłócenia odbioru zostaną w sposób szybki wyeliminowane.

Sprawne ustawianie anten w Krakowie i okolicach

Dokładamy wszelkich starań, aby posiadane przez Was anteny zagwarantowały odbiór najwyższej jakości sygnału. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, a nasi fachowcy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem pracy w tej dziedzinie. Swoje usługi realizujemy na terenie miasta Krakowa, a także pozostałych miejscowości województwa małopolskiego

up icon - ZEM Kraków