MONTAŻ KLIMATYZACJI W KRAKOWIE

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Pewny montaż klimatyzacji w Krakowie

Odpowiednio wykonana instalacja klimatyzacji pozwala na pełne wykorzystanie możliwości sprzętu, dlatego jej montaż powinny przeprowadzać należycie przygotowani fachowcy. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z montażem całego systemu – w pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu gwarantującego skuteczne działanie.

W skład oferty wchodzi między innymi montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej do wysokości 3 mb, połączenie jednostek instalacją chłodnicza, sprawdzenie szczelności całego układu, wykonanie próżni w układzie chłodniczym, grawitacyjne odprowadzenie skroplin, a także uruchomienie całego systemu oraz przeszkolenie użytkowania z zakresy obsługi urządzeń.

Wykonujemy instalacje klimatyzacji w domach i biurach w Krakowie i okolicy

Montaż klimatyzacji realizowany jest przez nas na terenie miasta Krakowa, a także pozostałych miast województwa małopolskiego. Nasze usługi oferujemy zarówno osobom prywatnym, które szukają sprawnej klimatyzacji w domach lub mieszkaniach, jak i firmom wykorzystującym system w biurach bądź lokalach usługowych.

W każdym przypadku gwarantujemy pełen profesjonalizm, a także rzetelność wykonywanych przez nas prac. Zakładanie klimatyzacji odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu monterskiego, dlatego możecie być pewni, że po uruchomieniu, cały system będzie funkcjonował sprawnie i w sposób dostosowany do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Standardowy montaż klimatyzatora obejmuje:

• Montaż jednostki wewnętrznej
• Zamontowanie jednostki zewnętrznej do wysokości 3 mb.
• Połączenie jednostek instalacją chłodniczą do 4 mb.
• Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
• Wykonanie próżni w układzie chłodniczym
• Grawitacyjne odprowadzenie skroplin (w rurce PCV ) do kanalizacji lub na zewnątrz budynku
• Podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej ( gn. 1f. )
• Uruchomienie i przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

up icon - ZEM Kraków