PRACA

SZYBKI KONTAKT:
Phone ZEM Kraków 12 617 81 48
Mail ZEM Kraków biuro@zemkrakow.pl

Oferty pracy w B&B Kraków

Rekrutacja na stanowisko: Elektryk (możliwość przyuczenia do zawodu)

Opis stanowiska:

– Przegląd i bieżące naprawy instalacji elektrycznych.

– okresowa kontrola rozdzielni elektrycznych.

– Wymiana zużytych podzespołów elektrycznych.

– Usuwanie awarii.

– Praca w systemie trzy zmianowym.

Wymagania :

– Doświadczenie na podobnym stanowisku.

– Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane do 15KV

– Wiedza techniczna w zakresie elektryki, automatyki, teletechniki.

– Prawo jazdy kategorii B.

– Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.

– Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ).

Rekrutacja na stanowisko:  Monter klimatyzacji (możliwość przyuczenia do zawodu)

– Montaż klimatyzatorów typu split, multi  split

– Naprawa i serwis klimatyzatorów

Wymagania :

– Doświadczenie na podobnym stanowisku

– Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.

– Wiedza techniczna w zakresie klimatyzacji , elektroniki, elektryki.

Oferujemy:

Rekrutacja na stanowisko:  Mechanik  Utrzymania ruchu (możliwość  przyuczenia do zawodu)

– Naprawa maszyn i urządzeń linii produkcyjnych.

– Usuwanie powstałych awarii i rozwiązywanie problemów.

– Przygotowywanie , przezbrajanie i ustawienia maszyn.

– Odpowiedzialność za narzędzia i magazynek oprzyrządowania .

– Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

– Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

– Wiedza techniczna w zakresie mechaniki , elektroniki, elektryki.

– Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym.

Oferujemy:

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail: biuro@zemkrakow.pl

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 26 kwietnia 2016 w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych.

Administratorem danych jest Zakład Elektromechaniczny z siedzibą w Krakowie. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@zemkrakow.pl, telefonicznie pod numerem 12 417 81 48 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

up icon - ZEM Kraków