B&B Instalacje elektryczne, klimatyzacja 30-405 Kraków tel: 12 617 81 48 email: biuro@zemkrakow.pl
 
Zakład Elektromechaniczny S.C
   Oferta    Serwis klimatyzacji

B&B Instalator systemów elektrycznych

ul. J. Brożka 24/66,
30-405 Kraków,
tel. (012) 617-81-48,
E-mail:

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Krakowie

Regularny i profesjonalnie wykonywany serwis systemów klimatyzacji pozwala na utrzymanie skuteczności ich działania, a także zapobiega powstaniu rozmaitych usterek oraz rozwijaniu się różnego rodzaju mikroorganizmów. Nasza firma oferuje przeprowadzenie kompleksowego serwisu, dzięki któremu Wasza klimatyzacja będzie działać w sposób skuteczny i bezpieczny.

Serwis klimatyzacji realizowany jest przez nas na terenie Krakowa oraz pozostałych miejscowości znajdujących się w województwie małopolskim. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, koncentrując się na rzetelnej realizacji powierzonych nam zadań.

Serwis klimatyzacji domowej i w biurze

W skład naszych usług wchodzi między innymi naprawa klimatyzacji - lokalizujemy wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, a następnie przystępujemy do ich natychmiastowego usunięcia, dzięki czemu system może znów działać w sposób prawidłowy. Nasi fachowy przeprowadzają również czyszczenie klimatyzacji oraz jej dezynfekcje.

Zadania te wykonywane są przy użyciu fachowego sprzętu, dzięki czemu zabrudzenia i mikroorganizmy są przez nas usuwane w sposób pełny. Wszystko to pozwala przywrócić klimatyzację do stanu czystości, co przekłada się na podniesienie jakości powietrza w obsługiwanych pomieszczeniach.

Przeglądy instalacji klimatyzacji

Poza profesjonalnym serwisem, nasi fachowcy przeprowadzają również przegląd zamontowanych systemów, dzięki któremu możliwe staje się uniknięcie różnego rodzaju awarii i nieprawidłowości. Wykonywany jest między innymi pomiar sprawności elektrycznej, a także sprawdzenie szczelności układu freonowego.

Przegląd klimatyzacji Kraków obejmuje także kontrolę i regulację ciśnienia freonów, sprawdzenie drożności odpływów skroplin oraz realizację testu skuteczności pracy systemu klimatyzacyjnego. Wykonywany jest między innymi pomiar generowanych temperatur oraz sprawność działania poszczególnych funkcji.

Naprawa i czyszczenie klimatyzacji

Dbamy o to, aby klimatyzacje w Waszych domach i biurach działały w sposób skuteczny i bezpieczny, dlatego do każdej naprawy podchodzimy z zachowaniem pełnej rzetelności i najwyższego profesjonalizmu. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, nasi fachowcy są gotowi sprostać każdej usterce, a także przeprowadzić kompleksowe czyszczenie zwiększające skuteczność systemu.

W trosce o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych, zalecamy aby przeglądy odbywały się dwa razy do roku. Regularne czyszczenie klimatyzacji zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów a co ważne wydłuża się jego żywotność i sprawność. Czysta klimatyzacja poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu i zmniejsza zużycie energii. Serwis klimatyzacji oferujemy na terenie Krakowa a także w pozostałych miejscowościach wojewódźtwa małopolskiego. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy B&B.

 

Serwis klimatyzacji w naszej firmie oznacza:

  • Gruntowne czyszczenie i dezynfekcja  parownika
  • Gruntowne czyszczenie skraplacza
  • Czyszczenie filtrów
  • Pomiar sprawności elektrycznej
  • Sprawdzenie szczelności układu freonowego
  • Pomiar i regulacja ciśnienia freonu, ewentualne uzupełnienie
  • Sprawdzenie drożności odpływy skroplin
  • Test pracy urządzenia - pomiar temperatury

 

Fujitsu, LG, Toshiba, Daikin