B&B
   Oferta    Klimatyzacja

B&B Instalator systemów elektrycznych

ul. J. Brożka 24/66,
30-405 Kraków,
tel. (012) 617-81-48,
E-mail:

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji


W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory wysokiej jakości takich marek jak Fujitsu, LG, TOSHIBA, GREE, GENERAL, DAIKIN. Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne. Polecamy Państwu nasze usługi - dostawę oraz przede wszystkim montaż i serwis klimatyzacji na terenie Krakowa jak i pozostałych miejscowości wojewódźtwa małopolskiego. W zależności od rodzaju urządzenia udzielamy od 2 do 5 lat gwarancji.

 

KLIMATYZATORY POKOJOWE

Klimatyzatory pokojowe, inaczej ścienno-przysufitowe idealnie nadają się do mieszkań, domów, biur oraz lokali usługowych. Klimatyzatory te nie tylko grzeją lub chłodzą, ale również cieszą się uznaniem za swój innowacyjny design, który pasuje do każdego wnętrza.  Charakteryzują się prosta i szybką instalacją, zwartą konstrukcją, wyjątkowym systemem filtracji, regulacją przepływu powietrza oraz pracą w niskich temperaturach.

 

klimatyzatory pokojowe

KLIMATYZATORY KOMERCYJNE

KASETONOWE

Klimatyzatory kasetonowe mają szeroki wachlarz zastosowań. Idealnie nadają się do dużych powierzchni o wysokim standardzie estetycznym. Mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach takich jak: biura, hotele, restauracje, sale konferencyjne itp. Licowanie urządzenia w płaszczyźnie stropu pozwala na niewidoczną lokalizację w dowolnym miejscu. Klimatyzatory te charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, wielokierunkowym przepływem powietrza, funkcją chłodzenia i grzania, wbudowanym mechanizmem odprowadzenia kondensatu oraz filtrem wielokrotnego użycia.

 KANAŁOWE

Klimatyzatory kanałowe zaliczane są do grupy klimatyzatorów o największych możliwościach instalacyjnych. Klimatyzatory te ukryte są w suficie, doskonale komponują się w budynkach, takich jak restauracje, biura, sale koncertowe, hotele itp. Dzięki instalacji kanałowej umożliwiają pełną gamę rozwiązań aranżacyjnych pomieszczeń - zarówno małych pokoi jak i dużych sal, w których przebywa jednocześnie wiele osób. Klimatyzatory te charakteryzują się różnorodnością montażu instalacji wentylacyjnej, regulacją przepływu powietrza, funkcją chłodzenia lub grzania, niewidocznym montażem, szerokim zakresem zastosowania.

 PRZYPODŁOGOWO-SUFITOWE PODSTROPOWE

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe podstropowe mogą być instalowane w hotelach, biurach, stacjach benzynowych, domach prywatnych itp. Dzięki swojej konstrukcji dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu, znajdują zastosowanie w długich, niskich korytarzach. Mogą być umieszczone zarówno na podłodze jak i na ścianach pod sufitem. Klimatyzatory te charakteryzują się pracą w niskich temperaturach, płaską konstrukcja, możliwością zasysania powietrza zewnętrznego, filtrem wielokrotnego użycia, cichą pracą urządzenia.

 

klimatyzacja przypodłogowo-sufitowa

KLIMATYZATORY MULTI

Klimatyzatory multi idealnie nadaje się do małych biur, domów czy obiektów usługowych. Pozwalają na podłączenie wielu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, dzięki czemu system jest niezwykle prosty w projektowaniu i łatwy w instalacji, oferując przy tym znaczne oszczędności energii. Klimatyzatory te charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem, wysoką sprawnością, pracą w trybie chłodzenia lub grzania, przyjaznym systemem automatyki oraz prostą obsługą.

 

klimatyzacja do domu i do biura

 

loga firm produkujących klimatyzatory