B&B Instalacje elektryczne, klimatyzacja 30-405 Kraków tel: 12 617 81 48 email: biuro@zemkrakow.pl
 
Zakład Elektromechaniczny S.C
   Oferta    Instalacje Okablowania Strukturalnego

B&B Instalator systemów elektrycznych

ul. J. Brożka 24/66,
30-405 Kraków,
tel. (012) 617-81-48,
E-mail:

Instalacje okablowania strukturalnego w Krakowie

B&B Instalacje elektryczne oferuje sprawne i szybkie wykonanie instalacji okablowania strukturalnego, dostosowanej do potrzeb Waszych firm. Nasi specjaliści przeprowadzą cały proces od początku do końca, oferując wiele przydatnych wskazówek i porad na temat tego, w jaki sposób zwiększyć sprawność działania całej sieci.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie i wykonawstwo instalacji takich firm jak Molx, Reichle & De-Massari i Brand-Rex. Zapewniamy ponadto wykonanie instalacji zasilania dedykowane, tras kablowych oraz systemów zasilania bezprzerwowego. Gwarancją jakości naszych usług jest między innymi certyfikat Reichle & De-Massari.

Wykonujemy okablowanie sieciowe

W ramach usług związanych z przygotowywaniem okablowania sieciowego, realizujemy działania o charakterze kompleksowym. Wykonujemy więc zarówno okablowanie pionowe, jak i poziome - przygotowujemy także wszelkie punkty przyłączeniowe, gniazda abonenckie oraz mechanizmy rozdzielcze.

Robimy wszystko, aby okablowanie strukturalne sieci funkcjonowało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i potrzebami. Nasi specjaliści są gotowi opracować rozbudowany system składający się z telefonów, urządzeń multimedialnych, a także oparty na sieci komputerowej, gwarantującej sprawne i bezpieczne przesyłanie rozmaitych danych.

Okablowanie strukturalne - poznaj cennik

Robimy wszystko, aby nasze usługi były atrakcyjne nie tylko pod względem profesjonalnego wykonawstwa, ale również cenowym, dlatego nasz cennik jest jednym z najkorzystniejszych na rynku. Jednocześnie gwarantujemy Wam dostęp do pełnej wiedzy na temat ponoszonych kosztów - wszystkie ceny zostają więc przez nas rozbite na czynniki pierwsze.

  • Projektowanie i wykonawstwo instalacji systemu okablowania strukturalnego.
    Oferujemy systemy takich producentów jak Molex, Reichle & De-Massari, Brand-Rex
  • Wykonanie instalacji zasilania Dedykowanego
  • Wykonanie tras kablowych
  • Systemy zasilania bezprzerwowego (UPS, generatory mocy)
  • Posiadamy Certyfikat Reichle & De-Massari

 

Okablowanie strukturalne producenci kraków